Czy warto uczestniczyć w szkoleniach GD&T?

Odpowiedź na tak zadane pytani może być tylko jedna – oczywiście! Szkolenie to nie tylko okazja do oderwania się na chwilę od codziennej pracy – to przede wszystkim okazja do zaznajomienia się z najnowszymi trendami w nowoczesnej produkcji. Środowisko wymiarowania i tolerowania geometrycznego jest bardzo dynamiczne, oznacza to, iż standardy, które obowiązywały 10 lat temu – w tym momencie są przestarzałe.

Rozwój technologiczny to coraz bardziej precyzyjne maszyny do obróbki ubytkowej, wkraczające coraz śmielej technologie przyrostowe a przede wszystkim coraz bardziej wyrafinowane metody kontroli wymagań rysunkowych. Aby nadążyć za tymi zmianami – musimy odpowiednio reagować na coraz nowsze wydania podstawowych norm rysunkowych oraz odpowiednio implementować rozwiązania na dokumentację techniczną.

Celem naszych szkoleń z zakresu rysunku technicznego jest pokazanie najnowszych trendów w systemie GD&T wraz z objaśnieniem podstawowych zasad tego systemu. Nasze szkolenia zaprojektowane są tak, aby uczestniczyć w nich mogli zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy dokumentacji technicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu interpretacji rysunku technicznego:

Szkolenia GD&T Oferta